O mnie…

Każdy z nas, przychodząc na ten świat, został hojnie obdarowany talentami. To, co w moim przypadku najszybciej wykiełkowało, pielęgnowane doświadczeniami życiowymi, to empatia i naturalna otwartość serca na niesienie wsparacia innym. Decyzja o tym, że chcę zostastać psychologiem przyszła lekko, lecz równolegle fascynował mnie świat pracy w obszarze energii subtelnych. Spotkałam kiedyś na swojej drodzę kogoś, kto zasiał mi ideę połączenia tych dwóch światów… No i popłynęło…

 

Wykształcenie

Ukończyłam jednolite studia magisterskie: Psychologia Kliniczno-Wychowawcza Dzieci i Młodzieży na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Po studiach skupiłam się na pracy z dziećmi i młodzieżą, a celem pogłębiania wiedzy ukończyłam studia podyplomowe: Psychokorekcja Zaburzeń Zachowania Dzieci i Młodzieży również na Uniwersytecie Śląskim. Od tego czasu kształcę się w obszarze psychoterapii (m.in. Krótkoterminowa Psychoterapia Integratywna, 4-letni Podyplomowy Kurs Psychoterapii Ericksonowskiej atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

 

Równolegle, dążąc do wielowymiarowego spojrzenia na zdrowie ukończyłam Kurs Masażu Dźwiękiem Mis Dźwiękowych I, II i III stopnia oraz kurs gry na gongu “Gong w terapii i koncercie”, u mojego mistrza Leszka Angulskiego, jednego z pierwszych uczniów Petera Hessa w Polsce. Ukończyłam również szkolenie I-go i IV stopnia Metodyki Strategicznej Polistymulacji u Wojciecha Skabka – też jednego z pierwszych uczniów Petera Hessa. U Wojtka pierwszy raz doświadczyłam dźwięku monochordu i tak zaczęła się moja wieloletnia przyjaźń z tym instrumentem. Idąc za głosem intuicji ukończyłam u Justyny Sadowskiej 1,5 roczny Kurs Biodynamicznej Terapii Czaszkowo – Krzyżowej składający się z siedmiu modułów. Jestem również certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion®, kurs ukończyłam u Małgorzaty Leszczyńskiej.

 

Nieustanne dokształcanie się to jedno, lecz chcę, żebyś wiedział/a, że dla mnie esencją uzdrawiającego spotkania  z drugim człowiekiem jest przede wszystkim bycie człowiekiem, a miarą efektywności – wolny od ego przepływ energii. Z tego względu moim głównym zajęciem życiowym jest rozwój.

 

Nierzadko metody, które doświadczyłam podczas warsztatów, czy szkoleń sprzyjające mojemu rozwojowi wdrażam w pracę terapeutyczną z klientami. Jest to przede wszystkim praca z intencją, praca z oddechem, medytacje, wizualizacje  i relaksacje, koloroterapia, praca z kartami, elementy bioenergetyki Alexandra Lowena, TRE, dynamiczne medytacje Osho, chi kung, litoterapia, arteterapia, masaż Dotyk Motyla, choreoterapia, ćwiczenia z obszaru ustawień systemowych, EMDR, opukiwanie meridianów i inne.

 

Zamknij menu