Konsultacje dla rodziców

Jeśli w obszarze życia rodzicielskiego pojawiła się trudność, a wypróbowaliście – bez oczekiwanego rezultatu – wszystkie dostępne Wam metody, zapraszam na konsultację.

    Bycie rodzicem to małe-wielkie chwile szczęścia… a przy tym ciągła praca nad sobą. Odnalezienie siebie jako rodzica wymaga uświadomienia sobie tego, w co wyposażyli nas rodzice, wyboru tych bliższych nam opcji i konsekwentnego ich stosowania, a czasem zmieniania, otwierania się na nowe.

Bycie rodzicem to małe-wielkie chwile szczęścia… i radzenie sobie z własną frustracją, zmęczeniem, złością, lękami… Bycie rodzicem to też błądzenie i odnajdywanie drogi na nowo, bo przecież każde dziecko jest inne i nie istnieje jeden niezawodny schemat postępowania. A dzieci nieustannie zaskakują…

Zatem jeśli w obszarze życia rodzicielskiego pojawiła się trudność, a wypróbowaliście – bez oczekiwanego rezultatu – wszystkie dostępne Wam metody, zapraszam na konsultację. Po co?. By poczucie bezsilności zastąpić poczuciem ulgi, siły oraz wiary w swoje możliwości i umiejętności wychowawcze. Dodam, że podczas konsultacji z rodzicami korzystam nie tylko z wiedzy i doświadczenia zawodowego, ale i z doświadczenia bycia żoną i mamą trójki dzieci.

Zamknij menu